Mobilde Arkadaşlarla Birlikte Oynanan Co-Op ve Multiplayer Oyunlar


 • 1- Brawl Stars

  https://www.youtube.com/watch?v=HuhIGRoMKI4

  Üç dakikadan kısa süren çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla birlikte veya tek başınıza savaşın. Güçlü süper özelliklere sahip onlarca savaşçıyı açın ve yükseltin. Arenada farkınızı ortaya koymak için özel görünümler satın alın ve toplayın. Birlikte savaşmak ve taktik geliştirmek için bir gruba katılın veya kendi grubunuzu kurun.

  2- Era of Legends

  eraa1.JPG
  Büyünün ve kılıcın hayranları! Oynaması ücretsiz MMORPG Era of Legends oyununun sınırsız dünyasında efsanevi bir maceraya atılın. Büyüleyici bir hikayeyi keşfedin, hayat veren maceralara katılın ve benzersiz oynanış özelliklerini deneyin.

  3-League of Legends: Wild Rift

  loll.JPG
  League of Legends: Wild Rift, LoL PC oyununun yüksek tempolu PVP aksiyonunu ve stratejisini mobil cihazlarla konsollara taşıyor!

  Karşınızda Wild Rift! League of Legends PC sürümünden beklenen beceriye dayalı 5'e 5 PVP oynanış ruhunu koruyan Wild Rift, yeni platformlar için sıfırdan inşa edildi. Devasa şampiyon kadrosu arasından seçimini yap, arkadaşlarınla takım kur ve rakipleri alaşağı et.

  4-BombSquad

  https://www.youtube.com/watch?v=Iob-dlqMev8

  Arkadaşlarınızla basit pvp odaklı bir oyun arıyorsanız tam size göre oyunun amacı rakiplerizi yumruklarınızla ve bombalarınızla alt etmek.

  5- DUAL!

  https://youtu.be/wDXq3BHqYlI

  Bu oyunu oynamak için arkadaşınızla yanyana olmanız lazım.

  6-BADLAND

  https://www.youtube.com/watch?v=FjysXld6GvI

  Kendini belli ettirmeyen arkaplanları, fiziği ve hoşluğuyla bu oyun beni benden aldı. Arkadaşlarınızla, veya arkadaşlarınıza karşı oynayabilir, bölümleri geçtikten sonra bölümlerin özel görevlerini yapabilirsiniz. Yani oyun, tadını damağınızda bırakmıyor. (Tabi arkadaşınız varsa...)


 • listemizde ki tüm oyunlar ücretsizdir.

Diğer bence bizce kesinlikle bakmanız gereken konularımız: