Her Telefonda Olması Gereken 5 Uygulama Tavsiyesi


 • 1-Musixmatch

  htlg1.jpg

  Dinlediğiniz şarkının sözlerini bulur ve şarkıyla senkronize şekilde takip etmenizi sağlar.

  2-Volume Slider

  htlg2.jpg

  Bu uygulamanın işlevselliğini anlamanın en güzel yolu denemek. Uygulama ses tuşlarını kullanmadan, ekranınızın sol/sağ tarafından aşağı yukarı hareketle ses açıp kısmanıza yarıyor. Kullanışlılığı burada devreye giriyor.Herhangi bir ses açma kısma paneli çıkmıyor karşınıza.

  3-Reachability Cursor

  htlg3.jpg

  Oyun oynar gibi ekranı fare imleci ile tek bir kontrolcüden kontrol edebilirsiniz. Büyük ekranlı telefonlar için en iyi tek el kullanım performansını veriyor diyebilirim.

  4-Walli

  htlg4.jpg

  Telefonlarımıza birçok yerden duvarkağıdı bulabiliyoruz.Fakat Walli son zamanlarda popülerliğini artıran, kullanıcıların kendi çektikleri yada tasarladıkları fotoğrafların paylaşıldığı bir program. Oldukça kaliteli ve bol çeşit içeren bu programda aradığınız tarzda duvarkağıtları bulabilir, hatta sizde profil oluşturup çektiğiniz güzel fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

  5-Animated Text

  gif1.gif

  Benim oldukça hoşuma giden bu uygulamada herhangi bir fotoğrafınızı seçip çok şık hareketli yazılar oluşturabilir, gif yada video formatında kayıt edebilirsiniz.Gif destekli sosyal platformlarda kullanabilirsiniz.