• valheimm.jpg

  Valheim’de sunucu kurarken birden fazla kombinasyon ve farklı olasılıklar ile bir dünya yaratılır ve bu dünya ile oynamaya başlarsınız. Kurulun harita da bazen bazı şeyler çok zor bulunuyor işte bizde bu zorluğu kolaylaştırıyoruz 😄

  Valheim Mellow Meadows Spawn Seed: wVJCZahxX8

  Valheimde yeni bir oyuncu olarak başlangıç yapmak istiyorsanız bu seed tam size göre. Ağır bir oyun ve zor bir kavrama süreci yerine sizlere bataklıklar, kara orman ve dağlar gibi birçok biyomun ortalarında bir bölgede başlatıyor, bu da sizin direkt birçok materyale uzaklığınızın az olması demek olduğu için kolayca ilk zamanları atlatabileceksiniz.

  Find the Valheim Trader Seed: 42069lolxd

  Valheim'deki Tüccar Haldor'u bulmak oldukça zor olduğu için hiç karşılaşmayacaksınız bile ve bu yüzden rahatça keyifle oynayabilirsiniz.

  Straight to the Swamp Seed: SWAMPPLS

  Batmış mahzenlerde vakit geçirmeyi seviyor musunuz? Onları kolayca bulabileceğiniz bir şekilde işaretlenmiş bir seed veriyoruz sizlere! Bu seed'de Valheim için demir konusunda sıkıntı yaşamadan madencilikle uğraşabilirsiniz ve değişik sandıklar ile birçok item'e sahip olabilirsiniz.

  Hunting in the Black Forest Seed: yfNmtqZ5mh

  Kara Orman'a uzun süreli bir ziyarette bulunmak istiyorsanız, bu tohuma atlayın. Kara Orman'ın tam kenarında, Meadows'da doğacaksınız. Yani, bakır yatakları arayışındaysanız, biraz trol zırhı almak istiyorsanız veya Mezar Odalarını ziyaret etmeniz gerekiyorsa, bu onları almanın hızlı bir yoludur.

  The Boss Rush Seed: HHcLC5acQt

  Bu seed Valheim üzerinde her şeyi oldukça hızlı bir şekilde bitirmek için mükemmel bir seçenektir. Bossların hepsi sıralı bir şekilde adeta ayaklarınızın altında duruyor!