Bunu Biliyor Muydun?

Random Text Plus Image

Instagram Resimlerini Ve Videolarını Programsız İndir En Basit Yol


 • Instagram'da video ve resim indiremiyorsunuz neyse ki resimlerin ve videoların indirmesini engelleyen sitelerde resim ve videoları indirmek için ücretsiz indirme araçları mevcuttur.

  Kullanıcıların herhangi bir web sayfasından, Google arama sonuçlarından veya Instagram URL’yi yapıştırmak, sayfanın resimlerini ve video dosyalarını çıkaracaktır. Kullanıcılar, dosyaları tek tek indirebilir veya hepsini bir kerede indirebilir.

  Görünen ancak kaydedilmesi zor olan bu görüntüleri ve videoları hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Bu hizmetin özelliği, sunucuda hiçbir kullanıcı dosyasının saklanmamasıdır.

  Buradan siteye gidip indirmek istediğiniz resmin yada videonun instagram linkini yapıştırmanız ve arama butonuna basmanız yeterli.

  5cac07eb-8043-4037-ad35-62e46317ac26-image.png

  Not

  Resimleri ve videoları indirmeden link üzerinden de büyük görünümü açabilirsiniz. Resme sağ tıklayın yada basılı tutun bağlantısını kopyalayın demeniz yeterli.


 • Bilgisayar için bu uzantı en iyi normal resimlere sağ tıklayınca gözüken resmin adresini göster, yeni sekmede aç, resmi farklı kaydet seçeneklerini filan aktif ediyor.

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce