Windows Ses Yükseltme Programları

 • Lootcu

  Windows için en iyi ses ekolayzer düzeltme programlarını sizin için topladık. Bu programlar sayesinde bilgisayarınızın sesini daha da artırabilir yada düşürebilirsiniz işte liste:

  1-FXSound:

  eko1.jpg

  Realtek ses sürücüsü +12 olanağını sağlarken bu program sayesinde +20 lere kadar ses seviyesini arttırabilirsiniz ve 3D Surround, Dynamic Boost, Ambience, Bass, Fidelity, vb. Gibi efektleri de geliştirebilirsiniz.

  2-Bongiovi DPS

  eko2.jpg

  Bongiovi DPS, genel kullanıcı deneyimini artırdığını iddia eden Digital Power Station teknolojisiyle geliyor. Kullandığınız cihaz türünü seçebilir ve ayrıca Müzik, Film veya Konuşma gibi içerik seçimine izin verebilirsiniz. Bu özellik, daha odaklanmış bir ses çıkışı elde etmek için sesli kitaplar dinlerken kullanışlı olur. Bas ve tiz ayarlarını da yapabilirsiniz.

  3-Ekolayzır PRO

  eko3.jpg

  Gereksinime göre sesi ayarlamak için 10 bant frekansını destekler. Pre-amp ses kontrolü elde edersiniz; Bu, tüm bantların ve ses bileşenlerinin yapılandırmasını orantılı olarak bir defada değiştirmektir. çevreye göre ses için 20’den fazla ön ayar seçebilir. Ayrıca Bas Kuvvetlendirme etkisi ile geliyor. Kurulumu ve yapılandırması kolaydır.

  4-PC Ekolayzer (Tamamen Ücretsiz)

  eko4.jpg

  Bu PC Equalizer uygulaması 10 ve 20 Band Ekolayzır seçenekleri ile birlikte gelir. Bu Windows ses yazılımı, özel hazır ayarlar ile birlikte gelir ve kullanıcılar bunları da düzenleyebilir ve kaydedebilir. İlk olarak hangi sesin geleceğini seçmek için bir Çoklu Gecikme seçeneği vardır. Bu özellik, aynı anda çok çeşitli ses efektleri elde etmek için kullanışlıdır. Ses çıkışını gerçek zamanlı olarak değiştirmek için sol ve sağ kontrol kanallarını da destekler.

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce