Bunu Biliyor Muydun?

Random Text Plus Image

Format Sonrası Yüklenmesi Gereken Programlar


 • Listemizdeki programlar daha çok oyunların ve programların hata vermemesi için yüklenmesi gereken programlar olacaktır.

  1-Direct X

  Genelde directx.dll hatasının sebebi bu programın yüklememiş olmasından kaynaklanıyor format sonrası mutlaka yüklenmesi gereken program. Buradan resmi sitesinden indirebilirsiniz.

  directx.jpg

  2-NET Framework 3.5

  Her ne kadar 4.5 ler filan çıktıysa da programlar 3.5 üzerinden de destek alarak yazıyor. Mutlaka indirmeniz gereken yazılımlarından biri. İndirmek için şu yolları takip edin: Program kaldır–> Yüklü özellikleri aç veya kapat –> Net framework karesini doldurun tamama basın ve windows mağazasından indirin.

  framework 3.5.jpg

  3-WinRAR

  Rarlı dosyaları açmak için en ideali diyebiliriz. Deneme sürümünün hiç bitmediği program 🙂 Buradan winrarın resmi sitesinden indirin.
  Not: İndirirken 64 bit mi yoksa 32 bit mi indireceğinizi seçin.

  rar.jpg

  4-AntiVirüs

  Korsan program ve oyunları belli başlı sitelerden indiriyor ve her önünüze gelen dosyaya atlamıyorsanız bu anti-virüs size yeter 🙂

  anti-virüs.jpg

  5-KMSpico

  Windowsunuz orjinalsa yüklemeye gerek yok. Ama kaçaksa buradan KMSpico indirerek lisanslaya bilirsiniz.


 • Arkadaşlar ekran kartı driverını da modelini öğrenerek kendi sitesinden indirin 1 driver için saçma sapan driver bulucu programları kullanmanıza gerek yok.

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce