• 1-Fight For My Way:
  Küçüklükten beri arkadaş olan iki kişinin hayallerinin mesleğine sahip olma macerasını ve bu macerada arkadaşlık ilişkilerinin aşka dönüşmesini konu alan bir dizidir.

  ek2.jpg
  2-Strong Woman Do Bong-Soon:
  Olağanüstü bir güce sahip olan bir kızın bir şirkette koruma olarak işe başlamasını ve küçüklük arkadaşı ile patronuyla beraber mahallesine musallat olan bir katili yakalamalarını ve kız ile patronun birbirine aşık olmasını anlatan bir dizidir.
  t2.jpg

  3-Oh My Ghostess:
  Lokantada çalışan bir kızın içine kinini yenerek dünyadan gitmesi gereken bir hayalet girer bunun sebebi lokantada çalışan kızın lokantanın sahibine aşık olması bunun için hayaletin onu kendine aşık etmesini istemesi ve hayaletinde hem ona yardım edip hem de kinini yenmek istemesidir dizide bu iki kızın amaçlarına ulaşma hikayesini anlatıyor.
  t3.jpg
  4-Rich Man:
  Yüz körü olan bir şirketin sahibinin çok eskiden kız arkadaşını görmek için gittiği bir yerde tanıştığı bir kızla yıllar sonra tekrar karşılaşmasını ve yaşadıkları aşkı anlatan bir dizidir.
  t4.jpg
  5-She Was Pretty:
  Küçükken güzel olan bir kızın küçüklük aşkına büyüdüğü zaman eskisi kadar güzel olmadığı için açılamamasını ve onu kendi diye tanıttığı başka bir kızla tanıştırmasını sonra aralarında olan aşkın tekrar oluşmasını anlatan bir dizidir.
  t5.jpg


 • She Was Pretty izlemiştim erçekten çok güzel bir dizidir ve kesinlikle tavsiye edebilecegim bir sezonluk dizidir arkadaşlar