• 1-LastPass
  Bütün şifrelerinizi uygulamalar içi senkronize etmesiyle ve sizin yerinize güvenli şifre oluşturmasıyla gayet güvenli olan bu uygulamayı indirmenizi öneriyoruz.

  2-Unfold
  İnstagram için hazır durumlar oluşturmanız için harika bir uygulama 25 şablon ve 5 yazı filtresi ile de baya iş görüyor ücretsiz sürümüde.

  3-Splitwise
  Öğrenci evleri için vazgeçilmez bir uygulama. Gelir-Gider dağıtımını uygulama otomatik yaparak arkadaş arası kavgayı önlüyor diyebiliriz:)

  4-Facetune 2
  Selfielerinizi mükkemleştirmek için ücretsiz en iyi uygulamardan biri Dişleri beyazlatmadan ciltteki lekeleri götürmeye kadar bir çok ücretsiz seçenek ile fotoğrafınızı kusursuza yakın yapabilirsiniz.

  5-Strava
  Egzersiz uygulaması takibi diyebiliriz. Adımlarınızı, Bisiklet sürüşünüzü, yüzmenizi en iyi şekilde takip ederek bir çok alanda detaylı bilgi vererek sporunuzu daha iyi ve düzenli yapmanızı sağlar.

  6-Acrobat Reader
  iOS uygulamasıyla her yerde bulunan PDF dosya formatını mobil hale getirir ve e-kitapları, çizgi romanları ve eşit eşitlikteki belgeleri okumanızı sağlar.

  7-AnyDo
  Yapacaklarınızı unutmamak için en iyi liste uygulaması diyebiliriz. Eğer yoğun bir hayatınız varsa yada dalgınsanız bu uygulama sayesinde işlerinizi zamanında yapabilirsiniz.

  8-Snapseed
  Snapseed, Google tarafından geliştirilmiş eksiksiz ve profesyonel bir fotoğraf düzenleyicidir.

  9-Pocket
  Web de gördüğünüz hiç bir şeyi unutmamak için pocket kaydedip etiketleyebilirsiniz. Pocket sizin için bunları kategorilere ayırır daha sonra bulmanıza yardımcı olur.

  10-Spotify
  Müzik dinlemek için kullanmanız gereken en iyi ve en geniş yelpazeye sahip uygulama.

Diğer bence bizce kesinlikle bakmanız gereken konularımız: