Lütfen Okuyun

ltz

REKLAMLAR

Telefonda Para Kazandıran En İyi 2 Uygulama


 • 1-Foap - Fotoğraf Satarak Para Kazan

  para11.JPG

  FOAP muhtemelen fotoğraflarınızı kullanarak para kazanmak için en iyi bilinen platformlardan birisidir. Hem amatör hem de uzman fotoğrafçılar para kazanmak için kullanabilirler.

  Uygulamayı kullanmaya başlamak için bedava dağıttığı bir hesaba kaydolmanız ve ardından görüntüleri pazara yüklemeye başlamanız gerekir.

  İlgilenen alıcılar, çok sayıda fotoğrafçı ve enstantane arasından seçebilecekleri farklı seçeneklere sahiptir. Standart olarak bir görüntü size 10 dolar öder ve fotoğrafçı olarak 5 dolar kazanırsınız.

  Çok sayıda kullanıcısı olan geniş bir platform, pek çok marka buna ilgi duyuyor. İndirmek bedava dağıttığıdır ve devam etmekte olan üyelik ücreti yoktur.

  Ayrıca belirli temalarla önceden belirlenmiş görevlerde yer alabilir ve resminiz seçilip satın alınırsa ödeme alabilirsiniz. Ödemeler Paypal ile havale edilir.

  Android için indirebilirsiniz.

  İos için indir.

  2-AppKarma - Uygulama Dene ve Para Kazan

  para 2.JPG

  Uygulamanın istediği oyunları yada uygulamaları indirip test edip para kazanabileceğiniz bir platform şuan çok meşhur olmadığı için ödülleri bir hayli yüksek elinizi çabuk tutun 🙂

  Playstore'dan indirebilirsiniz.

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce