Telefon Hafızasını Arttıran En İyi Uygulamalar


 • 1-Google Files Go

  google go-min.png

  Benzeyen resimleri tek dosyada toplayarak hangisinin kalacağını ve hangilerinin silineceğini seçmenize imkan sağlıyor. Sadece galerinizdeki resimleri değil; ekran görüntülerini, Whatsapp üzerinden gelen resimleri ve uzun süre kullanmadığınız dosyaları sınıflandırıyor.

  2-CCleaner

  cleaner-min.png

  Clean Master’ı çoğunuz duymuşsunuzdur. En başarılı dosya temizleme uygulamalarından bir tanesi olan Clean Master, pek fark edilmemiş olan gelişmiş bir fotoğraf temizleme eklentisine sahip. Diğer temizleme uygulamaları pek çok reklam tanıtım ve pop-up ile geliyorken, Clean Master reklam tanıtımsız bir arayüz sunuyor.

  3-NoxCleaner

  nox-min.png

  NoxCleaner, telefonunuzdaki lüzumsuz resimleri silmenize yardımcı oluyor. NoxCleaner, taramasını tamamladığında size; benzer resimleri, büyük boyutlu dosyaları, ekran görüntülerini ve bulanık çıkan resimleri sınıflandırarak, silmek isteyeceklerinizi öne çıkarıyor.

  4-Remo Duplicate Photos Remover

  remo-min.png

  Remo, telefonunuzdaki aynı resimleri silmeye odaklanıyor. Remo, taramasını tamamladığında diğer uygulamalardan farklı olarak, kötü aydınlatmaya sahip resimleri da sınıflandırıyor ve seçip silmenize imkan sağlıyor. Bu uygulama, sosyal ağları aktif olarak kullanıp fotoğraf paylaşan kişiler için çok yarar sağlıyor. Bunun sebebi, her uygulamanın paylaşılan resimleri kendi klasörlerine kaydetmesi ve telefonunuzda aynı fotoğrafın birden fazla kopyasının yer kaplaması.