Nvidia GeForce Now Premium'da Bekleme Sırası Var mı?


 • nvdiaa.jpg

  Malûm GeForce Now'da Deneme süresi yok 1 aylık 75 lirayı işinize yarayıp yaramıyacağını test etmekte istemezsiniz. Gelin sizle 75 liraya değer mi ona bakalım:

  GeForce Now premium ile sırada bekleme süresi yaşar mıyım?

  Genel olarak hayır diyebiliriz. Denediğim süre boyunca yoğun saatlerde tabi sıra oluyor ama bu sıra deneme sürümü gibi 50 ye gelince tıkanmıyor gayet hızlı şekilde geçiyor.

  Resimdeki sıra tahmini 2 dk da bitti.

  |-geforce2.JPG-|

  GeForce Now Premium ile her oyunu oynaya bilir miyim?

  Steam, Epic Games yada Ubisoft Connect'teki hesabınızda kütüphanenizde bulunan oynayanları oynaya bilirsiniz. Ama GeForce Now'da gördüğünüz tüm oyunları ücretsiz şekilde oynamazsınız illa o oyunu satın almış olmanız lazım.

  35 Mbps Hız ile GeForce Now'da oyun oynaya bilir miyim?

  Aslında min. 35 Mbps ile girin bu yola ve en önemlisi modemi yalnızca sizin kullanıyor olmanız lazım. Yoksa istikrarsız bağlantı uyarısı canınızı sıkar.

  GeForce Now ile online oyun oynanır mı?

  Cevap kısaca: kablolu 100 Mbps ve yalnızca sizin kullandığınız internet ise evet yoksa sağlıklı bir online oyun oynamak mümkün değil.

  KISACA

  internetinizi siz tek kullanıyorsanız ve hızınız min. 35 Mbps ise sağlıklı bir deneyim yaşaya bilirsiniz. Ama 100 Mbps olsa bile çoklu kullanıyorsanız modemi istikrarsız bağlantı uyarısı alır sağlıklı bir oyun deneyimi yaşamazsınız.

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce