Jackie Chan'in En İyi 4 Filmi

 • Lootcu

  jacahan.Jpeg

  Jackie Chan'in IMDB ve yorumlara göre beğenilen en iyi 4 filmini sıraladık sizler için.

  1- Shanghai Noon

  jcan2.jpg

  Cho Wang bir Çin İmparatorluğu gardiyanıdır. Bir gün ülkenin en önemli simalarından biri olan Pei-Pei, kaçırılır. Wang'ın görevi ise onu geri getirmektir. Arayış esnasında büyük ekibini kaybeden Wang, kendisini yokluğun ortasında bulur. Son derece nevrotik bir hırsızla tanışır.

  2- Rush Hour

  Jackie Chan ile Chris Tucker’ın başrolde yer aldığı Bitirim İkili (Rush Hour) serisi farklı bir kadroyla televizyona uyarlanıyor. Hong Kong polis departmanın başarılı elemanlarından Dedektif Lee ile Amerikan polisi James Carter’ın talihsizliklerle dolu maceralarını seyirciyle buluşturan dizi; komedi ve aksiyonu buluşturacak.

  3- Drunken Master II - Altın Yumruk 2

  altın yumruk 2.JPG

  Drunken Master II Çin dövüş sanatları ustası ve Kanton etnik kökeninin halk kahramanı Wong Fei-hung olarak rol alan Lau Kar-leung ve Jackie Chan tarafından yönetilen 1994 Hong Kong aksiyon-komedi kung fu filmi.

  4- Around the World in 80 Days

  jcan3.JPG

  Phileas Fogg ve Passepartout, Paris’e gitmek üzere buharlı gemiyle yola çıkarlar. Fogg, 'Londra Kulübü'nde dünyanın çevresini 80 günde dolaşabileceğine dair bir iddiaya grimiştir. Yolculukları sırasında değişik ülkelere uğrayacaklar, 19. yüzyılın tanınmış figürleriyle karşılaşacaklardır. Kimi zaman iddia sonucu yaptıkları yolculuk bir kaçışa dönüşür...

Daha Nelerimiz Varmış Bir Bak Bizce